OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) продає «Вознесенський коньячний завод» за 190 млн грн - Фото

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) продає корпоративні права ТОВ «Вознесенський коньячний завод» у власності якого перебувають потужності по виробництву та розливу коньяку.

Завод розміщений в м. Вознесенськ (Миколаївська область) на перетині головних торгових магістралей на Півдні України.

Територія заводу складає 5.3 га, на який є холодильник, компресорна, цех дистиляції, адмінбудівля, котельня, дробильно-пресований цех, цех дистиляції виноматеріалів, цех витримки коньячних спиртів та склади.

Загальна потужність перекурки - 2,4 млн л абсолютного алкоголю.

Відділення для дубових бочок розраховане на 333 000 л. Ємності з клепкою - для 3.36 млн.

Бутилювання: 3 лінії розливу коньяку в бутилки 0,25-0,5 л. продуктивністю 3 000 пляшок та лінія розливу вина в бут. 0,5-0,7-0,75 л. продуктивністю 3 000 пляшок.

Завод має ліцензії на право здійснення експорту та імпорту спирту етилового, коньячного і плодового; на виробництво алкогольних напоїв; на імпорт алкогольних напоїв, виробництво спирту коньячного та плодового.

“Завод випускав 3-, 4-, і 5-зірковий коньяк під ТМ «Гринвіч» та «Зелений Гай». В ціну лоту продаж бренду Грінвіч не включено, проте може бути розглянуто” - повідомив генеральний директор ДП “СЕТАМ” OpenMarket Віктор Вишньов. 

Повна інформація про лот: https://setam.net.ua/auction/254456.

Стартова ціна: 189 000 000.00 грн.

Дата проведення аукціону: 18 січня 2018.

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Веб-сайт OpenMarket: https://setam.net.ua/

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/setam.gov