Прес-реліз - Фото

Прес-реліз

Державне підприємство СЕТАМ повідомляє про початок нововведень та позитивних змін у своїй діяльності як оператора Системи електронних торгів арештованим майном. За 2 місяці роботи підприємство змогло побудувати дієздатну структуру та наразі відкрите для продуктивної співпраці з державними органами, недержавними організаціями та іншими партнерами.

Головна місія ДП СЕТАМ - сприяння реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів або посадових осіб. Стратегічний вектор діяльності підприємства лежить у напрямку поступового наближення галузі до практики цивілізованого та прозорого ринкового процесу.

Метою діяльності ДП СЕТАМ є максимальне спрощення процедури реалізації арештованого майна з використанням новітніх електронних засобів зв’язку - інформатизації. Розвиток останньої сприяє підвищенню відкритості системи. У тактичних планах ДП СЕТАМ - плідна робота над удосконаленням торгового процесу, підвищення якості функціональних та інтерфейсних характеристик системи, усунення технічних та процедурних недоліків, виявлених за перше півріччя роботи системи, спрощення механізмів купівлі-продажу майна та вдосконалення процедури подання документів переможцями аукціонів.

Вищенаведені дії призведуть до спрощення та збільшення торгових операцій у системі СЕТАМ, наслідком нововведень буде збільшення обсягу надходжень до державного бюджету, що надасть можливість використовувати кошти на державні потреби першочергового значення.

 

Довідка

СЕТАМ (cистема електронних торгів арештованим майном) - це прозорий, простий та ефективний засіб реалізації арештованого майна через мережу Інтернет. Система працює у режимі на всій території України з 2014 р.

Веб-сайт системи СЕТАМ:https://setam.net.ua/