Призначення генеральним директором В.Вишньова - Фото

15 січня 2016 року згідно з наказом Міністерства юстиції №65/к в.о. генерального директора державного підприємства "СЕТАМ” був призначений Вишньов Віктор Михайлович.

“Я працюю у підприємстві з дня його заснування і завжди вважав “СЕТАМ” важливим та корисним проектом. Зараз перед нами стоять досить непрості завдання, адже загалом електронна комерція в Україні тільки нещодавно почала розвиватися, тож ми розвиватимемося разом з нею. В мене дуже багато амбітних планів щодо того, як будувати чинну систему та зробити її ще більш зручною для людей”, - наголосив новий в.о.генерального директора.

Варто зазначити, що з 2 вересня 2015 року Віктор Вишньов обіймав посаду першого заступника генерального директора підприємства "СЕТАМ", яке займається удосконаленням однойменної електронної системи торгів конфіскованим майном. Головні особливості системи “СЕТАМ” - прозорість, доступність та зрозумілі умови проведення торгів та передачі майна у власне володіння.

Ця нова ініціатива у галузі електронної торгівлі є досить популярною завдяки легкості та зручності, з якими можна здійснювати угоди та закупівлю товарів.


 

Довідка

Віктор Михайлович Вишньов народився в м. Іллічівськ Одеської області. У 2011 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, у 2013 році -  Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримав кваліфікацію політолог-міжнародник, перекладач англійської мови (магістр), економіст (спеціаліст). Кандидат політичних наук.

Займав керівні посади на підприємствах аграрного, промислового секторів, сфери послуг.

СЕТАМ (cистема електронних торгів арештованим майном) - це простий та ефективний засіб реалізації арештованого майна через мережу Інтернет. Система працює у режимі на всій території України з 2014 року.

Веб-сайт системи СЕТАМ: https://setam.net.ua/.