СЕТАМ продає арештований палац культури «Дружба народів» Фірташа за 37 млн грн - Фото

На електронний аукціон OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ») виставлено приміщення палацу культури у Черкасах площею 10656,4 кв.м.

Стартова ціна лоту - 37 019 300 грн

Місцезнаходження майна: місто Черкаси, бул. Шевченка, 249

«Завдяки потужностям — площам і технічному оснащенню палац якнайкраще пристосований для проведення масових заходів — концертів, виставок, ярмарок, аукціонів різноманітного профілю, тому цей лот обов'язково зацікавить інвесторів», - наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Дата проведення аукціону: 4 березня 2020 року.

Характеристика конструктивних елементів: фундамент - бетонні блоки; стіни - бетонні, цегляні; покрівля - рулонна, залізна; перекриття - залізобетонне, дерев'яне; сходи - збірні залізобетонні конструкції; електрозабезпечення - наявне; водогін/каналізація - центральний міський водогін та централізована міська мережа каналізації; газопровід - відсутній; опалення - центральне; ліфт - наявний; сміттєпровод - відсутній (згідно з висновком експерта).

Палац культури «Дружба народів» перебуває у власності ПАТ «Азот», що входить до корпорації «OSTCHEM», яка належить олігарху Дмитру Фірташу. «Дружбу народів» реконструювали у 2012 році. Відкриття оновленого палацу культури відбулося 8 вересня 2012 року і було присвячено до 50-річчя з дня закладки Черкаського «Азоту».

Посилання на лот і детальний опис - http://bit.ly/2RYSqYA

OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ») - це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року.

Веб-сайт OpenMarket: om.gov.ua 

Сторінка OpenMarket у Facebook: https://www.facebook.com/setam.gov