Светлана Глущенко та Віктор Вишньов безоплатно передали 5 автомобілів дитячим будинкам та військовим на Житомирщині  - Фото

Міністерство юстиції та ДП «СЕТАМ» (OpenMarket) продовжують традицію безоплатної передачі нереалізованого конфіскованого майна на користь дитячих будинків, військових формувань, державних органів та інших установ.

В рамках робочого візиту до Житомирської області заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко та генеральний директор ДП “СЕТАМ” (OpenMarket) Віктор Вишньов безоплатно передали чотири автомобілі дитячим будинкам, а саме Житомирському обласному будинку дитини, дитячому будинку сімейного типу (Волинська область) та Ладижинському дитячому будинку-інтернату (Вінницька область).

Крім цього, один автомобіль було безоплатно передано на потреби 95-ої окремої десантно-штурмової бригади.

«Безоплатна передача – це соціальна програма Мін’юсту та ДП “СЕТАМ”, яка успішно працює з 2015 року. Ми допомагаємо дитячим будинкам і навчальним закладам, військовим, державним органам та благодійним фондам. Закликаю регулярно заходити на наш сайт і подавати заявки на виставлене для передачі майно», – зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» (OpenMarket) Віктор Вишньов.

У рамках робочої поїздки в Житомир заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко також передала ключі від двох нових службових автомобілів відділам державної виконавчої служби Житомирщини, які продемонстрували найкращі результати роботи.

«Автомобілі придбані завдяки перевиконанню плану по виконавчого збору в регіоні. Вітаю колег з таким необхідним придбанням та переконана, що автомобілі стануть у нагоді державним виконавцям і допоможуть у виконанні їхніх професійних завдань і обов‘язків!», - наголосила заступник Міністра.

Світлана Глущенко провела засідання регіонального штабу щодо координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами ДВС Житомирської області рішень про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати та стягнення аліментів.

«Ми постійно проводимо моніторинг і контроль роботи органів державної виконавчої служби усіх регіонів за різними напрямками. Житомирська область за останній час суттєво покращила показники роботи. Завдяки двом пакетам законів #ЧужихДітейНеБуває з початку року державними виконавцями Житомирщини стягнуто понад 244 млн грн аліментів, зокрема, за останній місяць стягнута сума збільшилась на 21,5%», - зауважила заступник Міністра.

Вона повідомила, що державними виконавцями області складено 1647 протоколів про вчинення адміністративного правопорушення на підставі статті 183-1 КУпАП, 641 подання про оголошення розшуку боржника внесено до суду.

«Проте є прогалина в роботі виконавців Житомирщини по винесенню постанов про накладення штрафів на суму заборгованості по аліментах, у зв'язку з чим керівництву ДВС області мною дано термін два тижні на усунення цього недопрацювання, що я особисто проконтролюю», - наголосила Світлана Глущенко.

Заступник Міністра також повідомила про стан виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі в регіоні. За її словами, з початку року органами ДВС Житомирської області стягнуто 9,4 млн грн. При цьому заборгованість повністю погашена відносно 1443 працівників. Найбільшими боржниками області наразі залишаються ДП «Науково-дослідний інститут радіосистем» із заборгованістю 2 млн грн, і Поліське державне підприємство геодезії, картографії і кадастру з боргом по заробітній платі 1,3 млн грн.

Також під час засідання регіонального штабу вдалося обговорити питання виконання органами ДВС Житомирщини судових рішень зобов'язального характеру про нарахування та виплату пенсійних і соціальних виплат. Міністерство юстиції ініціювали зміни до Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», відповідно до яких державні органи будуть зобов‘язані виплачувати кошти для виконання відповідних рішень.