У Мін’юсті відбувся круглий стіл щодо співпраці з приватними електронними майданчиками у сфері реалізації арештованого майна - Фото

Сьогодні, 20 вересня 2018 року Міністерство юстиції України, ДП “СЕТАМ” спільно Урядово-громадською ініціативою "Разом проти корупції" провели круглий стіл з приватними електронними майданчиками щодо підключення до продажів арештованого майна через партнерську програму API.

Під час заходу обговорили результати підключення приватних майданчиків до OpenMarket, подальше розширення співпраці та технічні особливості протоколу обміну даними API.

«Заходи, які на сьогодні покроково виконуються Міністерством юстиції, ДП «СЕТАМ» та іншими сторонами, зокрема включають налагодження співпраці між приватними майданчиками шляхом відкриття API, залучення ДП «СЕТАМ» в якості оператора до системи Прозорро.Продажі для реалізації майна об’єктів малої приватизації, майна тих банків, які ліквідуються, а також вдосконалення порядку реалізації арештованого майна відповідно до здійсненого аналізу та моніторингу», - наголосила заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко. - Сподіваємося, що наші партнери будуть активними, мобільними, креативними та суттєво збільшать продажі».

“Ми чекали більшої активності від приватних майданчиків враховуючи виступи у ЗМІ та соціальних мережах щодо бажання до підключення. На сьогодні всі можливості для підключення до продажів арештованого майна відкриті. Довідкову інформацію можна знайти на нашому сайті setam.gov.ua/. Вкотре закликаємо усіх охочих долучатися до нашої партнерської програми. Тільки разом ми можемо зробити продажі ще більше відкритими та ефективними, - зазначив генеральний директор ДП “СЕТАМ” OpenMarket Віктор Вишньов.

“Якщо ми вже говоримо за конкуренцію і правила «гри для всіх», то вони мають бути для всіх і однакові, і тільки конкуренція має виборювати ринки аби надавати прибутки тим, хто пропонує більш зручні й швидкі сервіси. Ми докладатимемо зусиль для подальшої розбудови механізму е-торгів арештованим майном задля прозорості та підзвітності”, - сказала менеджер проектів Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» Олеся Архипська. – Ми запустили опитування на виконання «дорожньої карти» як незалежний механізм оцінки. Всі відповіді поступають виключно до нас. Звертаємось та закликаємо всіх учасників ринку до відкритого діалогу».

Нагадаємо, 20 червня 2018 року відбулося підписання «дорожньої карти» між Міністерством юстиції України, ДП «СЕТАМ», Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та урядово-громадською ініціативою "Разом проти корупції" щодо співпраці у сфері реалізації арештованого майна.