Укргазбанк продає через OpenMarket  бізнес-центр у Києві за 181 млн грн - Фото

ПАТ АБ УКРГАЗБАНК, продає через OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) бізнес-центр за адресою Київ, Велика Васильківська, 39 за 181 млн грн.

На продаж виставлено наступні об’єкти: будівля головного виробничого комплексу площею 2824,2 кв. м, нежила будівля площею 920,2 кв. м, виробничий комплекс флігелю площею 379,4 кв. м та земельна ділянка

Цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку).

«Будинок розташований у діловому центрі столиці, має зручну транспортну розв’язку і є привабливим для орендарів. Тож я впевнений, покупець оцінить переваги об’єкта», - зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Опис лоту: https://setam.net.ua/auction/330834.

Стартова ціна: 181 257 600.00 грн.

Дата проведення аукціону: 25 лютого 2019 року.

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Веб-сайт OpenMarket: om.gov.ua

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/setam.gov