Вугілля через електронний аукціон OpenMarket можна купити на Волині - Фото

Проект OpenMarket.Вугілля відкриває ринок вугілля переводячи продажі в онлайн. Це дозволяє відкрити доступ для малих та середніх гравців ринку громадського контролю; збільшити дохід для продавців вугілля; споживачі отримають чесний та ефективний майданчик для закупівлі вугілля.
«Наш проект OpenMarket.Вугілля виводить ринок вугілля з “тіні”, перевівши продажі в онлайн. Електронний аукціон дозволить відкрити доступ для малих та середніх гравців під пильним оком громадського контролю. Крім того, успішний досвід команди СЕТАМ в електронних аукціонах допоможе збільшити дохід для продавців, а кінцевий споживач отримає у підсумку суттєву вигоду», - розказав генеральний директор ДП “СЕТАМ” OpenMarket Віктор Вишньов
OpenMarket Вугілля - це електронний ресурс, що є складовою частиною системи електронних торгів, на якому розміщуються організаційно-методичні матеріали, інформаційні повідомлення про електронні торги та результати їх проведення, здійснюються подача заявок на продаж лотів, реєстрація учасників, подача заявок на участь в електронних торгах та проводяться електронні торги.

ДП «СЕТАМ» OpenMarket - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажів на онлайн-аукціоні складає 8,4 млрд грн

OpenMarket.Вугілля – це онлайн аукціон з продажу вугілля, який відкриває доступ на ринок вугілля всім охочим (процес участі максимально простий), розкриває показники щодо об’ємів продажу, ціни та попиту на вугілля та відкриває дані для учасників ринку.
Адреса аукціону: https://setam.net.ua/coal
Проект реалізований за підтримки наданої проектом «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» (TAPAS), що фінансується урядами США та Великобританії і виконується Фондом «Євразія», спільно з Фондом Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.