Банк Кредит Дніпро продав на онлайн-аукціоні OpenMarket непрофільних активів більш ніж на 50 млн грн - Фото

Банк Кредит Дніпро продав непрофільні активи на електронному аукціоні OpenMarket ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України та закрив угоду на загальну суму 50,6 млн грн. Реалізоване майно було нерухомістю в Полтавській області, яку банк отримав як заставу за кредитами колишніх власників понад 6 років тому. Протягом цього часу активи перебували на балансі банку та не використовувались в операційній діяльності.

«Ми й надалі продовжуватимемо очищення балансу та продаж непрофільних активів для того, щоб мати більше можливостей в умовах війни підтримувати економіку України, фінансуючи бізнес та нарощуючи кредитний портфель», — сказав Петро Кривошеїн, заступник голови правління з управління проблемними та непрофільними активами Банку Кредит Дніпро.

«Вітаю банк з досягненням загальної суми продажів на 50 млн грн та отриманням першої нашої відзнаки, по цьому показнику банк став 5-ою в цілому та першою комерційною банківською установою котра досягла такого показника. ДП «СЕТАМ» вдячне вам за довіру та професійну співпрацю», — зазначив заступник генерального директора з розвитку підприємства ДП «СЕТАМ» Давид Салахутдінов.

Нагадаємо, разом із нарощенням працюючого кредитного портфелю банком ведеться активна діяльність із врегулювання проблемної заборгованості, збільшення сформованих резервів, списання заборгованості за рахунок сформованих резервів. Це дозволяє утримувати частку проблемної заборгованості в чистому кредитному портфелі на невисокому рівні — станом на 01.10.2022 р. відповідний показник не перевищував 6,4%.

Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції уклало угоду з АТ «Банк Кредит Дніпро» щодо реалізації майна через електронний аукціон OpenMarket у листопаді минулого року.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року.