Увага! Надання послуги тимчасово призупинено.

 

Наша мета

Запуск Міністерством юстиції України сервісу «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» в рамках пілотного проекту Кабінету Міністрів України щодо державної реєстрації шлюбу фактично дав можливість залучати акредитованих суб’єктів господарювання - організаторів до процесу державної реєстрації шлюбу,  що завжди була монопольною сферою діяльності відділів ДРАЦС.

На жаль, далеко не усі знають про існування та переваги сервісу Міністерства юстиції «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» і, як і раніше, у людей, які починають готуватися до проведення весілля, виникає дуальність сприйняття завдань і викликів, що стоять перед ними на етапі підготовки до весілля. 

З одного боку, вони мають визначитися з датою та місцем святкування, кількістю запрошених гостей, святковим меню, ведучим тощо, а з іншого - мають розв’язувати паперово-бюрократичні питання, підготувати документи, подати заяву до відділу ДРАЦС, узгодити бажану дату розпису та видачі свідоцтва з датою бронювання ресторану.

«ШЛЮБ ЗА ДОБУ» - це сервіс, покликаний позбавити молодят бюрократичної тяганини і зробити одруження максимально зручним та комфортним.

Кохайтеся, а про документи подбає Мін’юст!

 

Наші локації 

Наразі ДП «СЕТАМ» як учасник Пілотного проєкту щодо державної реєстрації шлюбу є акредитованим Організатором у Києві та Вінниці, а саме 

м.Київ: 

  • Локація №1: Жовтневий палац
    адреса: м. Київ, алея Героїв Небесної Сотні, буд. 1; 
  • Локація №2: Арена Інтертеймент, TAO EVENT HALL
    адреса: м. Київ, вул. Басейна, буд. 2а, 4 поверх;


 м. Вінниця: 

  • Локація №1
    адреса: м. Вінниця, вул. Стрілецька 16-А

Інформація про акредитованих в межах області організаторів проведення державної реєстрації шлюбу в рамках реалізації Пілотного проекту публікується на офіційному веб-сайті відповідного територіального органу Міністерства юстиції. (абзацу 3 підпункту 1 пункту 2 Розпорядження КМУ Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року №502-р https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/502-2016-р)