Наша мета

Запуск Міністерством юстиції України сервісу «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» в рамках пілотного проекту Кабінету Міністрів України щодо державної реєстрації шлюбу фактично дав можливість залучати акредитованих суб’єктів господарювання - організаторів до процесу державної реєстрації шлюбу,  що завжди була монопольною сферою діяльності відділів ДРАЦС.

На жаль далеко не усі знають про існування та переваги сервісу Міністерства юстиції «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» і як і раніше у людей, які починають готуватися до проведення весілля виникає дуальність сприйняття завдань і викликів, що стоять перед ними на етапі підготовки до весілля. 

З одного боку, вони мають визначитися з датою та місцем святкування, кількість запрошених гостей, святковим меню, ведучим тощо, а з іншого - мають розв’язувати паперово-бюрократичні питання, підготувати документи, подати заяву до відділу ДРАЦС, узгодити бажану дату розпису та видачі свідоцтва з датою бронювання ресторану.

«ШЛЮБ ЗА ДОБУ» - це сервіс покликаний позбавити молодят бюрократичної тяганини та  зробити одруження максимально зручним та комфортним.

Кохайтеся, а про документі подбає Мін’юст!

 

Наші локації 

Наразі ДП «СЕТАМ» як участник Пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу є акредитованим Організатором у Києві та Одесі, а саме 

м.Київ: 

 • Локація №1: Жовтневий палац
  адреса: м. Київ, алея Героїв Небесної Сотні, буд. 1;
  контактний номер телефону:+38 066 852 53 42;
  електронна адреса: zadobu@ukr.net

 

 • Локація №2: Арена-Інтермейнт, TAO EVENT HALL
  адреса: м. Київ, вул. Басейна, буд. 2а, 4 поверх;
  контактний номер телефону: +38 097 965 40 73;
  електронна адреса: zadobu@ukr.net


 м. Вінниця: 

 • Локація №1
  адреса: м. Вінниця, вул. Стрілецька 16-А
  контактний номер телефону: +38 097 230 20 87; +38 095 275 19 12

Інформація про акредитованих в межах області організаторів проведення державної реєстрації шлюбу в рамках реалізації Пілотного проекту публікується на офіційному веб-сайті відповідного територіального органу Міністерства юстиції. (абзацу 3 підпункту 1 пункту 2 Розпорядження КМУ Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року №502-р https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/502-2016-р)