СЕТАМ продає елеваторний комплекс у Миколаївській області на голландському аукціоні - Фото

На онлайн-аукціон OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) виставлено елеваторний комплекс для зберігання зернових культур у Миколаївській області.

Лот буде реалізовано на редукціоні (процедура проведення електронних торгів з пониженням ціни) з граничною вартістю в 112,9 млн грн. Продавець — Чеське Експортне гарантійне та страхове товариство, чиї інтереси в Україні представляє «Адвокатська компанія Гвоздій та Оберкович».

Об'єкт введений в експлуатацію в 2012 році та розташований на орендованій земельній ділянці площею 2,84 га. Основні характеристики:
— Обсяг зберігання: 84 700 м3 або 65 000 тонн зернових.
— Загальна площа комплексу: 5836,5 кв.м.
— Можливість прийому / відвантаження: 4 400 т /добу.

Елеваторний комплекс складається з:
• Адміністративного корпусу;
• Вагової;
• Пункту прийому;
• Вежі попереднього очищення;
• Робочої вежі;
• Зерносушарки;
• Силосів зберігання;
• Пункту відвантаження та іншого.

«Це вже не перший чеський аукціон на OpenMarket. До цього на продаж виставлявся і був успішно реалізований цегельний завод у Київській області від Чеського Експортного банку. Тоді ціна продажу заводу склала 170 млн грн. Елеватор можна буде купити на голландському аукціоні, який набирає популярності серед наших продавців все більше і більше, що вкотре демонструє гнучкість системи електронних торгів OpenMarket», — повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Вебсайт об'єкта продажу: http://elevator.nikolaev.ua/

Стартова ціна лоту: 146 844 880 грн
Гранична вартість: 112 957 600 грн
Дата проведення аукціону: 15 лютого 2021 року
Посилання на аукціон: https://bit.ly/2KwuACu

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 13 млрд грн.