ДП «СЕТАМ» продало банківського майна на 5 млрд грн  - Фото

Державне підприємство «СЕТАМ» (Міністерства юстиції України) через електронний аукціон OpenMarket реалізувало за напрямком добровільного продажу майна на загальну суму 5 039 804 072 грн.

Добровільний продаж започаткувало та активно розвиває ДП «СЕТАМ» вже протягом 5 років. В рамках цього напрямку переважно виставляються банківські активи, а також майно фізичних та юридичних осіб.

З 2016 року було проведено 1343 успішних аукціонів та додатково зароблено для партнерів завдяки конкуренції — 305 999 837 грн.

«В липні цього року за звітний період реалізація майна банків через OpenMarket вперше перевищила суму продажів арештованого майна на 185 613 328 грн. Це свідчить про високу довіру з боку ринку, банків-партнерів та покупців, — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро. — Через OpenMarket майно на добровільний продаж може виставляти будь-хто: фінустанови, державні органи, юридичні чи фізичні особи. Наші аукціони відкриті та доступні для кожного покупця. Реєстрація на них займає до 5 хвилин».

ТОП-3 проданих лотів за напрямком:

Корпус №4 заводу «Арсенал», м. Київ.

Ціна продажу 563 710 000 грн.

Аукціон за посиланням: https://bit.ly/3jNnEyu

Продавець: Укргазбанк

Будівля готельно-офісного та торгово-офісного комплексів, м. Київ.

Ціна продажу 334 925 314 грн.

Аукціон за посиланням: https://bit.ly/3AyVLkA

Продавець: Укрексімбанк

Дві земельні ділянки на березі Дніпра в Київській області.

Ціна продажу 308 523 316 грн.

Аукціон за посиланням: https://bit.ly/3iz1IYO

Продавець: Ощадбанк

«Розвиток партнерських відносин допомагає нашому підприємству поповнювати систему якісними лотами, а самим партнерам вигідно реалізовувати свої активи. Ми відкриті до будь-яких викликів, а наші аукціони є результативним та ефективним інструментом продажу непрофільних активів банків та інших продавців», — зазначив заступник генерального директора з розвитку підприємства ДП «СЕТАМ» Давид Салахутдінов.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року, а загальна сума продажу з початку роботи становить 17,4 млрд грн.