ДП «СЕТАМ» продало майна на 21 млрд грн - Фото

Державним підприємством «СЕТАМ» (Міністерства юстиції) на електронному аукціоні OpenMarket було реалізовано майна на загальну суму понад 21 млрд грн. Починаючи з 2014 року було проведено понад 81 тисячу успішних аукціонів.

Завдяки конкуренції на торгах продавці додатково отримали понад 2 млрд грн. Середнє зростання ціни по реалізованим лотам — 11,4%.

База користувачів аукціону є однією з найбільших в Україні. На сьогодні це понад 98 тисяч учасників і кожного дня додаються нові. Найбільше лотів (66,9% від загальної чисельності) на онлайн-аукціонах було продано від Державної виконавчої служби та приватних виконавців.

Статистика по продавцях:Серед категорій, з проданого майна, найбільше було реалізовано об'єктів нерухомості та транспортних засобів.

«Новий мільярд продаж
ів доводить, що наш аукціон є інтуїтивно зрозумілим та зручним для покупців. І ми продовжуємо його вдосконалювати, підключаємо нових партнерів та активно працюємо з наявними: державною виконавчою службою, приватними виконавцями, банками та іншими. Наразі на сайті понад 1 000 активних аукціонів і кожного дня з’являються нові», — зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 21 млрд грн.