ДП «СЕТАМ» розпочав співпрацю з АТ «КОМІНБАНК»  - Фото

АТ «КОМІНБАНК» розпочав співпрацю з ДП «СЕТАМ» (Міністерства юстиції України) – державною системою електронних аукціонів з продажу арештованого і банківського майна.

Відповідну угоду, яка дозволить банку виставляти пропозиції на онлайн-аукціоні, було підписано у серпні 2023.

«Вітаємо нового партнера АТ «КОМІНБАНК» з першим виставленим лотом у нашій системі. Така пропозиція з правами вимоги, забезпеченими пилорамним комплексом, може швидко знайти свого покупця на відповідному ринку. Аукціон стартує вже 31 серпня, стартова ціна за лот складає 60,3 млн грн», – зазначив
генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

«Наша співпраця з ДП «СЕТАМ» розширює можливості Банку щодо ефективного врегулювання простроченої заборгованості за кредитами, зокрема шляхом реалізації прав вимоги за кредитами, з метою захисту інтересів вкладників та акціонерів Банку. Наша команда зробила саме цей вибір, бо переконана, що виставлені на майданчику об’єкти будуть якісно оцінені та продані», прокоментував Начальник Управління по роботі з непрацюючими активами АТ «КОМІНБАНК», Ігор Требін.

Першим лотом у системі став цілісний майновий комплекс для деревообробки та виробництва виробів з деревини, меблів, дощок тощо (права вимоги за кредитними договорами, укладеними з даною юридичною особою та договорами забезпечення за ними). Комплекс складається з:
1. Будівель та споруд;
2. Обладнання;
3. 6
-ти одиниць транспортних засобів;
4. Фінансової поруки фізичної особи, що на сьогодні
є розпорядником майна.

Місцезнаходження майна: Івано-Франківська область., Надвірнянський р-н, селище Делятин.

Детальніше ознайомитись з лотом та зареєструватися на аукціон можна за посиланням: https://bit.ly/449klqA

ДОВІДКОВО

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 20,8 млрд грн.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМІНБАНК» (COMINBANK) — універсальний банк, зареєстрований НБУ 3 грудня 1993 року, свідоцтво про реєстрацію №219. COMINBANK є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Власником істотної участі є Стефан Пол Пінтер — засновник та виконавчий директор приватної інвестиційно-банківської та керуючої компанії GML Capital LLP (Лондон, Велика Британія). У червні 2023 року банк став лідером за рівнем соціальної відповідальності серед вітчизняних банків з українським капіталом.