Ощадбанк продає через СЕТАМ право на укладення договору фінансового лізингу на комплекс будівель у Кіровоградській області  - Фото

АТ «Ощадбанк» виставило на електронний аукціон OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) право на укладення договору фінансового лізингу комплексу будівель у Кіровоградській області, м. Світловодськ.

Загальна площа комплексу - 66 045 кв. м. Він складається з головного технічного корпусу (62 714,5 кв.м), водневої станції (3 241,8 кв.м), прохідної (88,7 кв.м), огорожі та вимощення.

Наявні комунікації, необхідні для забезпечення діяльності комплексу будівель.

Початкова ціна продажу лота (мінімальний розмір першого платежу) - 2 000 240 грн.

Ціна реалізації (викупна вартість) комплексу будівель за договором фінансового лізингу – 20 002 400 грн.

Ціна реалізації та початкова ціна продажу лота вказані без урахування ПДВ.

«Фінансовий лізинг - це чудовий інструмент для розширення або створення нового бізнесу. І зараз за договором лізингу є можливість викупити в Ощадбанку комплекс будівель у Кіровоградській області, на основі якого можна створити підприємство переробної, машинобудівної або іншої промисловості. Торги стартують вже в кінці грудня, ознайомитись з усіма умовами аукціону можна за посиланням на лот» — наголосив гендиректор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Дата проведення аукціону: 27 грудня 2023 року
Детальна інформація про лот: setam.net.ua/auction/538129

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 21,8 млрд грн.