Ощадбанк продає на голландському аукціоні права вимоги на завод з виробництва розчинної кави та кавових виробів в Одеській області  - Фото

АТ «Ощадбанк» виставив на голландський аукціон через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) право грошової вимоги за кредитним договором з ТОВ «УКРКАВА» та за договорами забезпечення (іпотечними, застави, поруки) за цим кредитом. Основним предметом забезпечення за угодою є завод з виробництва кави. Також, як заставу за цією позикою, оформлено комплекс складських приміщень із земельною ділянкою. Обидва об’єкти знаходяться в Одеській області.

В лоті застосовується процедура проведення електронних торгів з можливістю зниження початкової вартості до граничного рівня (редукціон), що становить 60 000 000 грн. Крок зниження становить: 1%.

«Ощадбанк став першим державним банком, який виставив права вимоги за кредитним договором на голландський аукціон через OpenMarket. Ми підтримуємо це рішення, бо аукціони за принципом пониження ціни мають більше шансів зацікавити потенційних покупців, що мають досвід роботи з проблемними кредитами (NPL). Тим більше кавовий завод — це дійсно цікава пропозиція» — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Дата проведення аукціону: 10 червня 2022 року. Гарантійний внесок для участі: 12 927 084 грн

Ознайомитись з лотом та умовами торгів можна за посиланням setam.net.ua/auction/509800

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 18 млрд грн