Ощадбанк виставив на голландський аукціон СЕТАМ права вимоги до позичальників – фізосіб - Фото

АТ «Ощадбанк» виставив на голландський аукціон через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) права вимоги до позичальників - фізосіб.

Стартова ціна за лот складає 41 503 361 грн (валова балансова вартість активів, що входять до Пулу, станом на 01.06.2024), а гранична вартість - 1 660 134 грн (крок зниження становить 0,3 % від стартової ціни продажу лота).

Банк продає (відступлення) права вимоги до Боржників за кредитними договорами фізичних осіб без забезпечення (бланкові кредити), які (права вимоги) складаються з заборгованості за основним боргом, процентами та комісіями, які об’єднані в один лот.

Продаж відбувається без передачі переможцю торгів оригіналів кредитних справ за Пулом кредитів, передача оригіналу кредитного договору по окремому кредиту буде здійснюватися за запитом переможця торгів у строки та на умовах, які будуть визначені в договорі купівлі-продажу між Банком та переможцем торгів.

Публічний паспорт активу та Знеособлений Реєстр Пулу кредитів за
посиланням.

Враховуючи, що інформація відносно Пулу містить конфіденційну інформацію (банківську та/або комерційну таємницю), ознайомлення потенційних учасників редукціону з її змістом можливе лише за умови укладення з Замовником договору про конфіденційність.

Детальна інформація про лот за посиланням:
setam.net.ua/auction/551530
Дата проведення редукціону: 1 серпня 2024 року.

Додатково: «голландський аукціон» або «редукціон» — це аукціонні торги, що проводяться за принципом пониження ціни. Під час такого аукціону ціна автоматично (покроково) знижується до граничної вартості, допоки хтось з учасників торгів не зупинить зниження своєю ставкою. Після цього учасники аукціону можуть робити ставки на підвищення ціни. Переможцем торгів стане той учасник, який запропонує найбільшу ціну.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 22,2 млрд грн.