Ощадбанк виставив на продаж через онлайн-аукціон СЕТАМ будівлі та споруди консервного заводу і етікіровочний цех в Закарпатській області  - Фото

Ощадбанк виставив на продаж через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) будівлі та споруди консервного заводу і етікіровочний цех зі складським приміщенням в Закарпатській області.

До складу лота входять будівлі та споруди консервного заводу, етікіровочний цех зі складським приміщенням, будівлі складу, земельна ділянка. Загальна площа всіх будівель становить 14 773,9 кв.м, загальна площа земельної ділянки – 1,6342 га з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства.

Завод спеціалізується на переробленні та консервуванні овочів та фруктів, виробництві плодоовочевих консервів.

«Черговий завод від нашого банку-партнера, який може стати вдалою інвестицією для покупців. Власні потужності з вирощування та переробки овочів і фруктів консервного заводу можна відновити та модернізувати, орієнтуючись на виробництво з подальшим експортом в Європу», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Посилання на аукціон: setam.net.ua/auction/510958

Стартова ціна: 12 815 168 грн.

Дата проведення аукціону: 6 липня 2022 року

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи становить 18 млрд гривень.