СЕТАМ продає комбікормовий завод у Києві за 131 млн грн - Фото

На онлайн-аукціон OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) виставлено цілісний майновий комплекс комбікормового заводу в Києві за стартовою ціною 131 157 826 грн.

Нежитловий об’єкт має загальну площу 22145,2 кв.м та складається з елеваторів, виробничих приміщень, адміністративних будівель, складських будівель, цехів, автомобільних гаражів, підсобних будівель. Територія комплексу обнесена огорожею з воротами та прохідною приміщенням охорони.

Неподалік від комплексу знаходиться станція метро Почайна, зупинки громадського транспорту, магазини, автозаправні станції та інше.

«На OpenMarket регулярно виставляють дійсно привабливі для покупців та інвесторів об’єкти. Цей комбікормовий завод не є виключенням. Привабливість цього лоту обумовлена інтенсивним розвитком сільського господарства в Україні, зокрема тваринництва, і вдалому розташуванню», — повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Дата проведення аукціону: 11 червня 2021 року

Місцезнаходження майна: місто Київ, вулиця Кирилівська, будинок 98

Посилання на аукціон: https://cutt.ly/FbKsKqB

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 14,77 млрд грн.