СЕТАМ продає корпоративні права — частку в статутному капіталі ТОВ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» за 81 млн грн - Фото

На онлайн-аукціон OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) через борги по заробітній платі виставлено на продаж корпоративні права — частку в статутному капіталі ТОВ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» в розмірі 21,6%.

ТОВ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» створене на базі великого підприємства АТ «Сумське НВО», яким в уставний фонд ТОВ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» було передано більшість свого майна, та знаходиться у місті Суми, за адресою вул. Горького 58.

На підприємстві створена розвинена технічна та виробнича база, використовуються новітні технології та працює близько 3 500 осіб. Загальна площа цехів 591 812 м2. Загальна виробнича площа – 503 691 м2.

Підприємство виробляє компресори та газоперекачувальні агрегати, унікальні види хімічної апаратури, центрифуги, насоси і газову трубопровідну арматуру, нафтопромислове обладнання та газозаправні станції, установки комплексної підготовки газу. До складу АТ «Сумське НВО» входять чотири спеціалізовані виробництва:

— заготівельне;

— хімічного обладнання;

— газоперекачуючих агрегатів і компресорів;

— атомних енергетичних насосів і комплектуючого обладнання.

«Лот виставлено виконавчою службою через борги по зарплаті перед працівниками підприємства на загальну суму 170 млн грн. Маю надію, що завдяки OpenMarket і ДВС працівники підприємства нарешті зможуть отримати свої зароблені кошти. Враховуючи потужності та різноманітність виробництва, думаю, цей аукціон неодмінно зацікавить як українських, так і закордонних інвесторів», — повідомив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Дата проведення аукціону: 30 грудня 2020 року

Стартова ціна лоту: 81 136 822 грн

Детальна інформація про аукціон: https://bit.ly/3lZqrUw

Публічне акціонерне товариство «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» (ПАТ «Сумське НВО») — один з найбільших в Україні та Європі машинобудівних комплексів з випуску устаткування для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості, розташований у місті Суми.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 13 млрд грн.