СЕТАМ продає права на розміщення тимчасових споруд у парку культури і відпочинку імені Михайла Чекмана м. Хмельницький - Фото

Комунальне підприємство «Парки і сквери міста Хмельницького» виставило через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) права на розміщення тимчасових споруд у м. Хмельницький, вул. Паркова, 1.

Всього на продаж виставлено 5 пропозицій для торгівлі на умовах договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою.

Споруди під:
- Заклад швидкого харчування з продажем гарячих напоїв;
- Кондитерські вироби (пончики, мафіни, капкейки, печиво, галети, пряники, тістечка тощо);
- Заклад швидкого харчування без продажу вафлів, млинців та гарячих напоїв;
- Кондитерські вироби (морозиво ручної роботи);
- Кондитерські вироби (вироби з шоколаду).

За результатами аукціону укладається договір пайової участі в утримані об’єкта благоустрою із переможцем:
- для стаціонарних споруд – 5 років;
- для пересувних споруд – 3 сезони (сезон триває від 01 квітня до 01 листопада відповідного року).

«Я вдячний комунальному підприємству за те, що вони обрали саме наш аукціон для реалізації прав на розміщення. ДП «СЕТАМ», як організатор торгів, є відкритою та ефективною системою. Тому, зі свого боку, ми провели роботу щодо написання та погодження окремого Порядку, яким будуть регламентуватися ці торги. Запрошуємо всіх зацікавлених до подібної співпраці», — зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Додаткова інформація щодо торгів та проєкт договору пайової участі можна знайти за посиланням: https://bit.ly/3JvIbo9

Аукціони заплановано на 3 квітня 2023 року

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 20 млрд грн.