СЕТАМ продало майна на 14 млрд грн - Фото

Державне підприємство «СЕТАМ» (Міністерства юстиції України) починаючи з 2014 року на електронному майданчику OpenMarket провело 68 152 успішних аукціони на загальну суму 14 027 817 302 грн. Завдяки відкритій конкуренції на торгах наші партнери додатково отримали 1,41 млрд грн. Середній приріст по реалізованим лотам — 12%.

База користувачів аукціону є найбільшою в Україні. На сьогодні це майже 85 тис. учасників, і кожного дня додаються нові.

Найбільше лотів (74,5% від загальної чисельності) на онлайн-аукціонах було реалізовано від Державної виконавчої служби та приватних виконавців. Повна статистика по продавцях за весь час:

Серед категорій, з проданого майна, найбільше було реалізовано об'єктів нерухомості та транспортних засобів. Повна статистика по категоріям за весь час:

«Вже стає гарною традицією заробляти по 1 мільярду кожні 4 місяці. Сподіваюся, що в майбутньому за такий термін ми будемо продавати на декілька мільярдів більше. Особливо враховуючи, що з кожним днем у нас збільшується кількість партнерів, а з ними й збільшується кількість перевірених лотів, які можуть зацікавити наших користувачів», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 14 млрд грн.