СЕТАМ продав майна Агентства з розшуку та менеджменту активів на 181 млн грн  - Фото

Державне підприємство «СЕТАМ» (Міністерства юстиції України) на електронному майданчику OpenMarket продало 35 лотів Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) на загальну суму 181 846 043 грн.

Завдяки конкурентним онлайн-аукціонам було додатково зароблено майже 7,2 млн грн.

Земельна ділянка у Києві на вулиці Кондукторській - лот з найбільшим приростом ціни, який в результаті конкуренції між 5-ма учасниками був проданий за 2 300 000 грн. Ціна продажу на 831% (2 053 000 грн) більше від стартової. Посилання на аукціон - https://setam.net.ua/auction/379596

«Всі лоти було реалізовано згідно з описом і заявками наданими Агентством з розшуку та менеджменту активів. Ефективно продавати проблемні арештовані активи це наш профіль і тому співпраця АРМА і СЕТАМ була неминучою. Перед придбанням подібного майна, на мою думку, покупці повинні уважно зважити всі ризики і обов’язково заручитись юридичною підтримкою», - наголосив в.о. гендиректора ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) - це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року.