Укрексімбанк анонсує повторний голландський аукціон з продажу прав вимоги за кредитами ТОВ «Черкаська Продовольча Компанія» - Фото

Державний Укрексімбанк, з метою зниження рівня NPL в кредитному портфелі, анонсує у вересні 2023 року виставити на голландський аукціон права вимоги за кредитними угодами та договорами забезпечення, укладеними з ТОВ «Черкаська Продовольча Компанія» та дебіторською заборгованістю.

У забезпеченні за кредитним договором, укладеним між АТ «Укрексімбанк» та ТОВ «Черкаська Продовольча Компанія», перебувають:
Будівлі та споруди майнового комплексу загальною, площею понад 58 тис. кв. м у м. Черкаси по вулиці Смілянській.
Головній транспортній артерії міста. Розташовуються на відстані близько 4 км від центру, поблизу району з найбільш розвиненою соціальною інфраструктурою, закладами громадського харчування та розважальними закладами.
Приміщення магазину, загальною площею понад 180 кв. м, частина яких використовується під супермаркет. Розташовані на вулиці Гоголя, одній з центральних вулиць міста Черкаси.

Інвестиційна привабливість активу:
Наявна можливість з найменшими затратами здійснювати охорону приміщень, адже територія підприємства належним чином огороджена, всі проїзди контролюються.
Інженерні комунікації та системи, а саме: електрика, каналізація, опалення, водопровід, вентиляція тощо, здатні забезпечити організацію енергозатратного виробництва.
Можливість набуття переможцем аукціону права власності на об’єкти нерухомого майна шляхом прозорої процедури.

Контакти для ознайомлення з об’єктом:
044-247-89-43,
050-700-37-16 або ж надсилайте свої питання/пропозиції на цей e-mail:
investorrelations@eximb.com

Мінімальна ціна продажу – 21,9 млн грн.

«Голландський аукціон» чи як його ще називають «редукціон» — це аукціонні торги, що проводяться за принципом пониження ціни. Під час такого аукціону ціна автоматично (покроково) знижується до граничної вартості, допоки хтось з учасників торгів не зупинить зниження своєю ставкою. Після цього учасники аукціону можуть робити ставки на підвищення ціни. Переможцем торгів стане той учасник, який запропонує найбільшу ціну.