Укрексімбанк через аукціон OpenMarket вперше виставив на продаж унікальні масиви земельних ділянок біля Києва  - Фото

Державний Укрексімбанк виставив на торги масиви земельних ділянок для індивідуального та промислового будівництва загальною площею понад 140 га, розташованих навколо Києва. Серед них – унікальні на ринку пропозиції для здійснення приватної або корпоративної елітної забудови у безпосередній близькості до столиці. Всі ділянки перебувають у власності банку та не мають жодних обтяжень.

Торги за лотами відбудуться 21 вересня 2022 р. Подання заявок для участі здійснюється на електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України).

Перелік майна, що пропонується до продажу, складається з 5 лотів:

Мальовничі земельні ділянки з виходом до води, розташовані на території села Козин, Обухівського району. Цільове призначення – індивідуальне дачне будівництво. Загальна площа 31 земельної ділянки складає понад 25 га. Підходить під будівництво котеджного містечка. Земельні ділянки утворюють єдиний масив, який не має аналогів у зазначеній локації. Це практично останній кластер землі, доступний для придбання і майбутнього будівництва у місцевості Конча-Заспа. Поруч розташовані мальовничі озера, а також вихід до річки Козинка. Наявний ґрунтовий під’їзд на рівній місцевості.

Дві земельні ділянки загальною площею понад 6 га. Цільове призначення – будівництво та обслуговування виробничо-складських та офісних приміщень. Розташовані у с. Велика Олександрівка Бориспільського району, біля кільцевої дороги Бровари – Бориспіль (Р-03). Відстань до Києва – 13 км. Поруч асфальтовий під'їзд і комунікації. Розташування ділянки чудово підходить для будівництва логістичного центру.

Земельні ділянки, які складають загальний масив площею понад 41 га. Цільове призначення – будівництво та обслуговування житлового будинку. Розташовані у с. Петропавлівське (Петрівське) Бориспільського району. Земельний масив знаходиться між Києвом та Борисполем. Під’їзні шляхи з твердим покриттям районного значення прокладені до всіх ділянок масиву. Поруч розташовані лінії електропередач. Ідеальна місцевість для будівництва котеджного містечка кількістю не менше 200 будинків з розвиненою інфраструктурою.

Сім земельних ділянок загальною площею 10,4 га. Цільове призначення – будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд. Розташовані у с. Вишеньки Бориспільського району. Поблизу проходить асфальтова дорога. Відстань до Києва – близько 6 км. Наявний ґрунтовий під’їзд на рівній місцевості. Поруч знаходиться котеджне містечко Золоче.

 

Тринадцять земельних ділянок загальною площею 56,7 га. Цільове призначення – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Розташовані у с. Велика Солтанівка Васильківського району. Виходять на фасад автомобільної траси Київ – Одеса (Е95, М05). Відстань до Києва складає 35 км, до Василькова – менше 10 км. Вздовж ділянок проходять асфальтовий під'їзд та комунікації. Вигідна локація та зручна транспортна розв’язка дає можливість для облаштування будь-якого торгового або логістичного бізнесу.