Укргазбанк виставив активи на повторні голландські аукціони з середнім зниженням ціни на 25%  - Фото

АБ «УКРГАЗБАНК» повторно виставив через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції) нерухомість та майнові права на загальну стартову суму 366 704 927 грн. Лоти будуть реалізовуватись за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (голландський аукціон). Середнє зниження ціни на активи банку складає 25%.

Лоти Укргазбанку розташовано в 13 областях України, а точніше в Дніпропетровській, Рівненській, Київській, Сумській, Харківській, Черкаській, Чернігівській, Полтавській, Житомирській, Кіровоградській, Чернівецькій, Сумській та Тернопільській областях.

Найдорожчий виставлений лот — нежитлові приміщення та будівлі в м. Харків, вул. Шатилова Дача, 4. Стартова ціна лота — 59 460 949 грн.

«Завдяки OpenMarket-СЕТАМ державний Укргазбанк продовжує ефективно позбуватися непрофільних активів і перетворювати їх на кошти. У свою чергу, зниження цін на активи до ринкових допоможе залучити якнайбільше нових покупців. 85 повторних аукціонів відбудуться 22 та 23 липня, тож встигніть зареєструватись на сайті, сплатити гарантійні внески і взяти участь в торгах», — зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Повний перелік лотів та деталі за посиланнями:
https://cutt.ly/OmDcPVY   
https://cutt.ly/zmDcA59

Дата проведення аукціонів: 22-23 липня 2021 року.

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року, а загальна сума продажу з початку роботи становить 15,8 млрд грн.