OpenMarket продовжує прийом заявок для залучення до продажів арештованим майном - Фото

ДП «СЕТАМ» продовжує роботу над розширенням доступу приватних майданчиків на ринок арештованого майна.

Підприємство послідовно впроваджує в життя «дорожню карту», що була підписана між Міністерством юстиції України, ДП «СЕТАМ», Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та урядово-громадською ініціативою «Разом проти корупції» про співпрацю у сфері реалізації арештованого майна.

Продовжується співпраця, що спрямована на розробку конкурентних умов для організації та проведення електронних торгів з реалізації майна.

В рамках цієї діяльності підприємство впровадило Application Programming Interface для розширення співпраці з незалежними майданчиками: https://setam.net.ua/api.

Ми надіслали запрошення понад 40 провідним електронним майданчикам.

«Ми закликаємо приватні майданчики швидше та активніше брати участь у проекті. Адже це дуже вигідна співпраця для обох сторін. Потенційно сумарна винагорода для приватників може становити 16 млн грн на рік», - розповів генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Веб-сайт OpenMarket: https://om.gov.ua

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/setam.gov