Вишньов Віктор Михайлович, генеральний директор ДП "СЕТАМ"

Біографічна довідка: Народився в м. Іллічівську, Одеської області. У 2011 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, у 2013 році -  Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримав кваліфікацію політолог-міжнародник, перекладач англійської мови (магістр), економіст (спеціаліст). Кандидат політичних наук. Є автором ряда публікацій з питань міжнародної безпеки у відчизняних та зарубіжних наукових виданнях. Займав керівні посади на підприємствах аграрного, промислового секторів, сфери послуг. Має досвід викладацької діяльності. Сімейний стан: одружений, має доньку.

Говорячи про реформування системи торгів арештованим майном, варто зазначити, що переведення їх у площину новітніх інформаційних технологій переслідує дві основні мети: з одного боку, автоматизація процесів дозволить мінімізувати людський фактор; з іншого, підвищення прозорості та доступності системи сприятиме збільшенню довіри до неї та залучення більшої кількості покупців. Більшість європейських країн вже успішно пройшли цей шлях, і ми, звісно, будемо намагатися впроваджувати досвід найбільш ефективних систем у нашу практичну діяльність.  В найближчих планах ДП «СЕТАМ» - не тільки поліпшення функціональних можливостей системи електронних торгів, але й покращення інтерфейсу з єдиною метою - зробити сервіс зручним для якомога ширшого кола користувачів.

 


 

Писанчин Микола Михайлович, Заступник Генерального директора з юридичних питань ДП “СЕТАМ” 

Біографічна довідка: народився в с. Ряснопіль, Березівський район, Одеська область. Закінчив Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ (2003), кваліфікація – юрист. Займав керівні посади на підприємствах виноробного, агропромислового, нафтопереробного секторів промисловості. Сімейний стан: одружений, має доньку.

 

  

 

 

Козоріз Ольга Андріївна, Заступник Генерального директора з фінансових питань ДП «СЕТАМ» 

Біографічна довідка. Народилася в с. Перервинці, Драбівський район, Черкаська область.
Освіта:Черкаський державний технологічний університет , Фінансово-економічний факультет (2005), спеціальність - облік та аудит. Досвід роботи: Займала посаду Головного бухгалтера, Фінансового директора на підприємствах у сфері послуг, в торгівлі та промисловості. Сімейний стан: заміжня, має сина 

Мета роботи в ДП “СЕТАМ”:
“Розвиток нашої держави – основна мета моєї роботи в державному підприємстві. ДП “СЕТАМ” та наша команда – це інноваційна модель успішного майбутнього нашої держави і я пишаюся своєю роботою та нашими спільними досягненями!”