Коротко про ДП «СЕТАМ» 

ДП «СЕТАМ» розпочало роботу в серпні 2015 року, створивши дієву організаційну структуру всього за декілька місяців. Варто зазначити, що CETAM, як система електронних торгів арештованим майном, працювала в експериментальному режимі з 1 травня 2014 року в Києві, Київській, Львівській та Вінницькій областях. Пізніше цей експеримент розширили на Чернігівську, Запорізьку, Одеську, Івано-Франківську та Харківську області, а зараз вона працює на всій території України.

Місія ДП «СЕТАМ»

Головна місія ДП «СЕТАМ» - сприяння реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів або посадових осіб.

Стратегічний вектор діяльності підприємства лежить у напрямку поступового наближення галузі до практики цивілізованого та прозорого ринкового процесу.

Цілі ДП «СЕТАМ»

Цілі державного підприємства «СЕТАМ» базуються на прагненні створити робочу систему з реалізації арештованого майна, залучаючи для цієї цілі передові можливості сучасних систем електронної торгівлі.

У короткостроковій перспективі ДП «СЕТАМ» докладатиме максимальних зусиль щодо введення новаторських рішень, які б ще більше поліпшили процес реалізації арештованого майна, зробили його більш конкурентоспроможним та зручним. Звісно, в майбутньому це незмінно призведе до збільшення прибутків від діяльності, а значить, і надходжень до державного бюджету.

Резюме

Керівництво підприємства вірить в те, що такі цілеспрямовані послідовні дії в результаті виведуть реалізаційний процес на новий рівень та покращать його кількісні та якісні показники.

 Віктор Вишньов