OpenMarket (СЕТАМ) в Сумах безоплатно передав 10 конфіскованих авто військовим та багатодітним сім’ям на 2,8 млн грн  - Фото

25 травня 2018 року у Сумах відбулася безоплатна передача 10 автомобілів на загальну суму 2 843 122 грн.
Після виставлення оголошення на сайті OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) про безоплатну передачу було подані заявки до комісії та прийнято відповідне рішення у вставлений законодавством термін.  
Передані автомобілі Pegeot 406, ВАЗ 21009, AUDI A6, Mazda 3, Seat Arosa, Audi A4, Mazda 626, Mersedes Benz 240, Dewoo Lanos, Москвіч АЗЛК 2141.
Автомобілі отримали: Центр первинної медико-санітарної допомоги «Сімейний лікар», Глухівський агротехнічний інститут, військові частини з міст Київ, Маріуполь, Охтирка та Херсон, багатодітні родини та Спортивний клуб інвалідів «Фенікс»
«Безоплатна передача майна – це традиційна програма OpenMarket та Мін’юсту. Ми допомагаймо соціальним і навчальним закладам, військовим уже майже два роки. Закликаю регулярно заходити на наш сайт та подавати заявки на виставлене для передачі майно»- підкреслив генеральний директор ДП "СЕТАМ" (OpenMarket) Віктор Вишньов.
Перелік майна, яке пропонується на безоплатну передачу, можна побачити на сайті держпідприємства om.gov.ua в розділі «Безоплатна передача».  Там же міститься інформація про строки, перелік та порядок подання документів для охочих отримати майно безкоштовно.  Подати заяви на безоплатне отримання майна можна з моменту появи публікації. Публікації актуальні протягом місяця.  У цьому ж розділі розміщено інформацію, яке майно й кому було передано. 

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Веб-сайт OpenMarket: https://setam.net.ua/
Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/setam.gov