Міністерство юстиції безоплатно віддає конфіскований літак  - Фото

Державне підприємство «СЕТАМ» разом з Міністерством юстиції України та Державною виконавчою службою безоплатно віддає нереалізоване конфісковане повітряне судно марки «АН-2».

АН-2 відноситься до легких транспортних літаків та фігурує у книзі Гіннеса, як літак, що випускається найдовше у світі — майже 70 років.

Бортовий номер повітряного судна — UR- 40308.
Заводський номер — 1Г22138. 
Пасажиромісткість — 12 осіб.
Довжина: 12,4 м, висота: 5,35 м, розмах крил: 18,17 м.
Максимальна злітна вага: 5250,00 кг.
Практична дальність: 900 км.
Довжина розгону: 105 м.

«Літак був конфіскований за рішенням Суду через контрабанду цигарок. Повітряне судно може стати чудовим тренажером для майбутніх пілотів у спеціалізованих навчальних закладах. До речі, це не перший літак, який було передано безоплатно. У 2017 році Кіровоградська льотна академія отримала у користування пасажирський літак ЯК-40» — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Безоплатна передача майна, яке було стягнуто на користь держави і не було реалізовано на торгах здійснюється абсолютно прозоро за участі представників різних організацій та органів місцевого самоврядування, - наголосив заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

«З переліком майна, яке пропонується на безоплатну передачу, можна ознайомитися на сайті Державного підприємства СЕТАМ в розділі «Безоплатна передача». Усі, хто має право на отримання даного майна, можуть скласти відповідну заявку, яку розглядає комісія у складі представника Державної виконавчої служби Міністерства юстиції, представників митниці, фіскальної служби та органів місцевого самоврядування», - повідомив заступник Міністра юстиції».

Посилання на оголошення з безоплатною передачею: https://bit.ly/2IINNQI

Хто може отримати нереалізоване конфісковане майно безоплатно:
https://bit.ly/2KZcCa3

Заявку необхідно подати до 12 грудня 2020 року.