ДП “СЕТАМ” презентував API для парнтерської програми  - Фото

16 травня 2018 року відбулася презентація API для партнерської програми, яку впровадило державне підприємство “СЕТАМ” (OpenMarket).

Впровадження Application Programming Interface розширює співпрацю з незалежними майданчиками і дасть змогу долучити ще більше потенційних покупців.

«Відтепер партнери зможуть підключатися до системи аукціонів арештованим майном та пройти весь шлях від залучення клієнта до процесу торгів безпосередньо на своєму майданчику», - розказав генеральний директор ДП “СЕТАМ” Віктор Вишньов.

З правилами додавання майданчиків можна ознайомитися тут: setam.net.ua/api

«СЕТАМ стає дворівневою системою. Будь-який майданчик підключений до системи здійснює он-лайн обмін інформацією з Центральною базою даних за допомогою API та має рівні - конкурентні права з іншими майданчиками щодо долучення нових клієнтів», - додав Віктор Вишньов.

Виглядатиме це наступним чином: покупець на майданчику партнеру бачитиме товари, користувачі реєструватимуться через партнерський майданчик, подаватимуть заявки. У випадку, якщо користувач, який прийшов через партнера, виграє у торгах і розрахується за майно - партнер отримує винагороду.

Винагорода партнерів становитиме 20% від винагороди продавця .

«Мін’юст пишається одній з найуспішніших антикорупційних реформ: реформою ринку арештованого майна. Й відтепер будь-який майданчик зможе оцінити досконалість наших сервісів», - розповів заступник Міністра юстиції України Сергій Петухов.

Прикладний програмний інтерфейс (інтерфейс програмування застосунків, інтерфейс прикладного програмування) (англ. Application Programming Interface, API) — набір визначень взаємодії різнотипного програмного забезпечення. API — це метод абстракції між низькорівневим та високорівневим програмним забезпеченням.

«Громадськість вітає черговий крок Мінюсту до відкритості та співпраці», - підкреслила менеджер проектів урядово-громадської ініціативи “Разом проти корупції” Олеся Архипська.

«Введення АРІ для партнерських програм стало виконанням рекомендацій, наданих Антимонопольним комітетом України на адресу Мінюсту. Тепер займатися реалізацією майна може не тільки держпідприємство, а й будь-який учасник ринку», - наголосив Віктор Вишньов.