Благодійний аукціон «Допоможемо дітям разом!» - Фото

У суботу, 26 листопада 2016 року, ДП "СЕТАМ" за підтримки Міністерства юстиції України та Міністра юстиції Павла Петренка провело благодійний аукціон та концерт за участю зірок українського шоу-бізнесу.

"Чужих дітей не буває. Кожна дитина, яка народжується, має право на захист. На цьому благодійному аукціоні ми зібралися з однією простою метою – поділитися часткою свого серця, любові і тепла з тими маленькими людьми, які живуть серед нас й потребують цього найбільше", - заявив Міністр юстиції України Павло Петренко, відкриваючи благодійний аукціон.

Генеральний директор ДП "СЕТАМ" Віктор Вишньов у свою чергу наголосив, що цим заходом підприємство започатковує важливу традицію -регулярне проведення благодійних аукціонів. "Для того щоб це відбувалося на постійній основі, в самій системі СЕТАМ створено спеціальний розділ "Благодійні аукціони". Там постійно будуть з'являтися цікаві лоти, гроші від продажу яких будуть йти на благодійні цілі", - повідомив Віктор Вишньов.

Головна мета цієї акції – зібрати кошти для допомоги дітям спеціалізованого обласного будинку дитини м. Боярка. Зараз там виховується 109 дітей - від немовлят до семирічних. У своїй більшості - це діти з особливими потребами, які вже відчули у своєму житті батьківську байдужість. Проте колектив ДП «СЕТАМ» впевнений, що дорослі можуть допомогти цим малюкам повірити, що у світі є багато добрих людей. Зараз вихованці спеціалізованого обласного будинку дитини м. Боярка потребують теплий одяг та речі першої необхідності. Крім того, приміщенню закладу необхідний ремонт.

На благодійному аукціоні, ведучим якого виступив Андрій Куліков, було виставлено наступні лоти:

  • Книга авторства Заступника міністра юстиції Ганни Онищенко. Стартова ціна: 200 грн.
  • Книга про театр ім. Івана Франка та 2 квитки на виставу Богдана Бенюка. Стартова ціна: 500 грн.
  • Губна гармошка відомого шансоньє Гарика Кричевского. Стартова ціна: 1000 грн;
  • Шляпа від Луйко. Стартова ціна: 1500 грн.
  • Клатч від відомої дизайнерки Олени Бурби. Стартова ціна: 2200 грн.
  • Вишиванка від FOBERINI. Стартова ціна: 2500 грн.
  • Карта Special One від спортклубу Energym. Стартова ціна: 10000 грн.
  • Триптих «Квіти мого настрою» народного художника України Володимира Слєпченка. Стартова ціна: 10000 грн.

Під час благодійного аукціону було продано 12 лотів на загальну суму 68 тисяч гривень. І це лише частина лотів благодійного аукціону. Інші речі українських зірок можна буде придбати на електронному майданчику державного підприємства «СЕТАМ». Серед них: окуляри Том Форд з колекції Гаріка Корогодського, срібна каблучка від проекту TSAR з перламутром навколо чорного сапфіру, журнал із автографом Олега Скрипки, диск від гурту «Антитіла», кепка від співачки Альоши  футболка від виконавця Дзідзьо та ще багато цікавих речей. «Закликаю усіх долучатися до системи, реєструватися й приймати участь в усіх благодійних аукціонах, які СЕТАМ буде регулярно проводити. Цього разу лоти будуть розпродані до 19 грудня, щоб у День Святого Миколая діти з дитячого будинку у Боярці змогли отримати подарунки», - повідомив Віктор Вишньов.

Проведення благодійного аукціону стало можливим завдяки партнерам заходу:

Благодійного фонду «Зміни одне життя – Україна»;

Юридичній компанії LEMAN International Law Group;

Юридичній фірмі «ГЕЛОН»;

Корпорації «Галактика»;

Спортклубу EnerGym;

Суспільно-політичному виданню PeopleIN;

Журналу для чоловіків PROMAN.

Додаткову інформацію щодо результатів благодійного аукціону «Допоможемо дітям разом», організованого ДП «СЕТАМ» за підтримки Міністерства юстиції України, можна отримати тут:

 

Прес-служба ДП «CЕТАМ»

Веб-сайт системи СЕТАМ:https://setam.net.ua

Веб-сайт ДП «СЕТАМ»: https://setam.gov.ua

Катерина Махоніч

Тел: +38 (044) 331 17 21

Моб: +38 (050) 407 71 71

E-mail: k.makhonich@setam.net.ua