СЕТАМ продає частину корпоративних прав боржника в статутному капіталі ТОВ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» - Фото

На електронний аукціон OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції) виставлено корпоративні права  боржника в статутному капіталі ТОВ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», що складають 21,67%.

ТОВ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» створене на базі великого підприємства АТ «Сумське НВО», та знаходиться у місті Суми, за адресою вул. Горького 58.

Підприємство АТ «Сумське НВО», існує з 1896 року, та стало одним з найбільших машинобудівних комплексів з випуску устаткування для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості в Європі та Україні. На підприємстві створена розвинена технічна та виробнича база, використовуються новітні технології та працює близько 3 500 чоловік. Загальна виробнича площа – 503 691 м2.

Частка в статутному капіталі ТОВ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» стартує на аукціоні з 216 364 861 грн.

«Це привабливий лот для інвестицій в економіку. Підприємство є одним з найбільших в Україні, тому сподіваємось на зацікавленість учасників до аукціону», - прокоментував в.о. гендиректора ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Дата проведення аукціону: 6 травня 2020 року.

Посилання на аукціон: https://bit.ly/2VfxZqK

Аукціон OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ») - це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року.

Веб-сайт OpenMarket: om.gov.ua

Сторінка OpenMarket у Facebook: https://www.facebook.com/setam.gov