Скандальний сейнер “НОРД” повторно виставлено на аукціоні OpenMarket з уцінкою на 10% - Фото

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів повторно виставило на державному онлайн-аукціоні OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) арештований рибацький чорноморський сейнер “НОРД” зі зниженням ціни на 10%.

Судно побудовано у 1989 році у місті Азов (Ростовська область РФ). Довжина - 23,6 метра. Ширина - 6,5 м. Потужність головного двигуна - 165 кВт. Чиста місткість - 32 т.

Свого часу, у зв’язку з подіями у Криму судно було незаконно захоплене Російською Федерацією. Згодом, судно було арештовано, порушено відповідне кримінальне провадження і передано Агентству з розшуку та менеджменту активів.

Згідно з правилами проведення торгів АРМА знову виставила лот зі зниженням ціни, що суттєво збільшить увагу з боку покупців до судна. OpenMarket - це відкриті та безпечні торги у яких може взяти участь кожен. Тож не проґавте таку можливість”, - наголосив генеральний директор ДП “СЕТАМ” OpenMarket Віктор Вишньов.

Посилання на лот - https://setam.net.ua/auction/321875

Дата проведення торгів - 26 грудня 2018 року

Стартова ціна - 1 468 473 грн

Гарантійний внесок для участі (повертається у випадку програшу) - 101 636 грн

АРМА (Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів) - є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, уповноваженим на формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні, а також управління активами, які арештовані у кримінальному провадженні.

OpenMarket (ДП “СЕТАМ) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет з використанням інноваційної технології Blockchain. Система працює на всій території України з 2014 р.